MENU
NAMA JAWATAN ALAMAT EMEL ONCC
JABATAN KEWANGAN
En. Rejab Bin Md Diah Pengarah Kewangan rejab@mpjasin.gov.my 2222
Pn. Siti Fairuz Bin Abu Hassan Pen. Akauntan Kanan fairuz@mpjasin.gov.my 2207
Pn. Junizza Imieyantie Binti Ibrahim Pen. Akauntan junniza@mpjasin.gov.my 2207
Pn. Farahdina Binti Azman Pen. Akauntan farah@mpjasin.gov.my 2207
Pn. Siti Fatimah Binti Tumardi Pen. Akauntan sitifatimah@mpjasin.gov.my 2207
JABATAN KHIDMAT PENGURUSAN DAN PERKHIDMATAN
Pn. Nur Farah Liza Binti Omar Pengarah Pengurusan farahliza@mpjasin.gov.my 2206
Pn. Zureme Binti Mahmodaslom Pen. Peg. Tadbir Kanan zureme@mpjasin.gov.my 2216
En. Mohd Zulfakar Bin Abd Mutalib Pen. Peg. Tadbir zulfakar@mpjasin.gov.my 2216
Cik Anita Binti Nudin Pen. Peg. Tadbir  anita@mpjasin.gov.my 2216
JABATAN KORPORAT DAN KHIDMAT MASYARAKAT
Pn. Nur Adhawiah Binti Mohd Said Pengarah Korporat @mpjasin.gov.my 2239
En. Qul Amry bin Ahmad Kamal Pen. Peg. Tadbir qul_amry@mpjasin.gov.my 2219
 
En. Abdul Hafidh Bin Saleman Pengarah Penguatkuasa hafidh@mpjasin.gov.my 2235

 

Kemaskini Terakhir: Khamis, 21 Mei 2020 - 5:12pm