MENU

DIREKTORI PEGAWAI KANAN

NAMA JAWATAN ALAMAT EMEL ONCC
PEJABAT YANG DIPERTUA
YBhg. Datin Sapiah Binti Haron Yang Dipertua ydp@mpjasin.gov.my 2201
Pn. Arfah Binti Abas Pembantu Tadbir arfah@mpjasin.gov.my 2215
PEJABAT SETIAUSAHA
En. Farhan Bin Abdul Rahim Setiausaha setiausaha@mpjasin.gov.my 2202
Pn. Rafizah Binti Ibrahim Pem. Tadbir Kanan rafizah@mpjasin.gov.my 2208
UNIT PUSAT SETEMPAT
En. Mohd Hazrin Bin Hamzah Ketua Unit OSC hazrin@mpjasin.gov.my 2204
Pn. Yuhanis Binti Yakup Peg. Perancang Bandar & Desa yuhanis@mpjasin.gov.my 2218
En. Mohd Fairuz Azhar Bin A. Mutalib Pen. Pegawai Seni Bina fairuz_azhar@mpjasin.gov.my 2213
Pn. Zhafarina Binti Abdul Razak Penolong Jurutera zhafarina@mpjasin.gov.my 2218
Unit Undang-Undang
Pn. Noor Farhanim Binti Rosli Ketua Unit Undang-Undang farhanim@mpjasin.gov.my 2211
Pn. Siti Nor Haini Binti Atan Pen. Pegawai Undang-Undang norhaini@mpjasin.gov.my 2240
Unit Audit Dalam
En. Suhaizan Bin Noh Ketua Unit Audit Dalam suhaizan@mpjasin.gov.my 2214
Kemaskini Terakhir: Jumaat, 3 Julai 2020 - 4:47pm